Android 6.0 nadchodzi dla polskich posiadaczy Galaxy S6 i Galaxy S6 edge

samsung-android-6.0

Mimo że Android 6.0 gości na rynku już od jakieś czasu, to wiele osób wciąż czeka na aktualizacje swoich urządzeń niepochodzących z serii Nexus, która to, jak wiadomo, dostaje wszelkie nowości jako pierwsza.

Dzisiaj mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy urządzeń od Samsunga, a mianowicie flagowców Galaxy S6 i Galaxy S6 edge. Polacy znów jako pierwsi w Europie będą mogli cieszyć się nowinkami, jakie wprowadza ze sobą Android Marshmallow. Za sprawą twitta T-Mobile Polska dowiedzieliśmy się, iż Android 6.0 wkracza na nasz rynek. Mimo braku oficjalniej daty rozpoczęcia aktualizacji ta powinna rozpocząć się lada dzień.

t-mobile-android-6.0

Testerzy Samsunga twierdzą, że dzięki aktualizacji Galaxy S6 stał się jeszcze lepszym urządzeniem, działa zdecydowanie dłużej na jednym ładowaniu, wprowadzono odświeżone animacje, a całość działa po prostu dużo płynniej i stabilniej.

Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach, czy faktycznie S6 stał się jeszcze lepszym telefonem, gdy tylko zielony robocik w nowej wersji pojawi się na waszych urządzeniach. 🙂

 

Źródło, fot.: twitter

Podziel się ze znajomymi: