Assassin's Creed Identity – premiera na Androidzie

acidentity-top-header

Nowy Assassin’s Creed nie pojawi się w tym roku ani na komputery osobiste, ani na konsole nowej generacji, to informacja potwierdzona i powszechnie już znana. Ubisoft postanowił jednak umilić czekanie tym, którzy wyczekują kolejnej części gry.

Sposobem na to jest wydanie gry na urządzania mobilne tj. tablety i smartfony. Assassin’s Creed Identity, bo tak brzmi pełna nazwa tej odsłony serii, pierwotnie dostępny był tylko dla systemu iOS, wczoraj sytuacja ta uległa zmianie i grą mogą się cieszyć również posiadacze urządzeń działających w oparciu o Androida.

Czego jednak można się spodziewać po tej produkcji ? Assassin’s Creed Identity to gra typu Action RPG, w której tworząc naszą postać, możemy wybrać jedną z dostępnych klas: Berserker, Shadow Blade, Trickster i Thief, a wraz z postępem gry nasz bohater stopniowo się rozwija. Mobilny Assassin’s Creed ma nam dać rozgrywkę dobrze znaną z poprzednich części, do naszej dyspozycji dostaniemy duży otwarty świat (Włochy epoki renesansu), po którym możemy się poruszać w charakterystyczny, wykorzystujący elementy parkouru, sposób. Ubisoft zapewnia, że dzięki ogromnej liczbie zadań rozrywki wystarczy na wiele godzin.

Grę możecie pobrać ze sklepu Google Play – cena to 26,99 zł, należy też zwrócić uwagę na oceny Identity, gdyż te oscylują w okolicach czterech gwiazdek na pięć możliwych, co sugeruje dość ciepłe przyjęcie produktu.

 

Źródło, fot.: assassinscreed

 

Podziel się ze znajomymi: