Asus GeForce GTX1080 Ti Turbo oraz Strix OC!

Minął ponad tydzień od premiery karty graficznej GeForce GTX 1080 Ti. Firma ASUS postanowiła wykorzystać tę okazję i zaprezentowała dwie niereferencyjne wersje – Turbo i Strix OC. Czym nas zaskoczą?

asus_geforce_gtx_1080_ti_strix_turbo_2

Na powyższej grafice możemy zobaczyć oba zapowiedziane egzemplarze. Ten po lewej to GTX 1080 Ti TURBO, który raczej nie będzie różnić się od Founders Edition pod względem projektu laminatu, ale możemy spodziewać się autorskiego systemu chłodzenia. Ceny jeszcze nie ujawniono, ale nie powinna znacznie odbiegać od 699 dolarów (2837 złotych). Większych osiągów możemy się spodziewać po drugim układzie widocznym na grafice. ROG STRIX GeForce GTX 1080 Ti to już w pełni autorski projekt producenta. Kartę chłodzi system DirectCU III z trzema wentylatorami. Obudowa zaoferuje podświetlenie LED, a układ grafiki będą obsługiwać technologie Asus Super Alloy Power II i Auto-Extreme.

 

Według informacji na stronie Asusa nowych egzemplarzy możemy się spodziewać już w połowie marca 🙂

ROG Strix and Turbo GeForce GTX 1080 Ti will be available worldwide from mid-March, 2017. Stay tuned to find out more, they’ll be worth the wait.

 

Podziel się ze znajomymi: