Batman: Arkham Knight z trybem Dual Play

Dual Play to jedna z nowości w Batman: Arkham Knight, którą najbardziej chwalą się twórcy. Udostępniony niedawno film pozwoli nam bliżej przyjrzeć się jej działaniu.

Oprócz Batmobile’a i innych nowości, Arkham Knight wprowadzi jeszcze Dual Play. Tryb ten pozwoli Batmanowi na współpracę z takimi bohaterami jak Nightwing, Catwoman czy Robin, a przełączanie pomiędzy dwoma, akurat dostępnymi, postaciami będzie możliwe w każdym momencie gry. Tak więc, podczas gdy my zajęci będziemy okładaniem twarzy złoczyńców biczem Catwoman, sztuczna inteligencja przejmie kontrolę nad głównym bohaterem – Batmanem.

Twórcy zapewniają, że przejścia, oprócz bycia bardzo efektownymi, będą też bezpieczne. Mnożnik, który zdobyliśmy grając przed przełączeniem się na inna postać, pozostaje aktywny. Nie ma więc mowy o straconym combo czy zepsutej akcji. Sztuczna inteligencja stoi podobno na bardzo wysokim poziomie, a sterowana przez nią postać nie tylko rusza się płynnie, ale i nieraz zaskakuje wykonanymi ciosami.

Premiera, wieńczącej trylogię studia Rocksteady, produkcji zaplanowana jest na 23 czerwca tego roku. Docelowe platformy to konsole Xbox One i Playstation 4 oraz komputery osobiste.

 

Źródło: YouTube
Fot.: Batman: Arkham Knight

Podziel się ze znajomymi: