Battleborn – start beta-testów oraz nowy zwiastun

battleborn

Słyszeliście może o grze Battleborn? Jeśli nie, to nadszedł czas nadrobić zaległości, gdyż już dzisiaj możecie sprawdzić ten tytuł, dołączając do otwartych beta-testów.

Najlepszą rekomendacją dla Battleborn może być chyba fakt, że stworzyli ją ci sami ludzie, którzy wydali na świat Borderlands, czyli Gearbox Software. Nowe dziecko studia to swego rodzaju hybryda tzn. połączenie takich gatunków jak MOBA oraz FPS. Tradycyjnie w tego typu grach możemy sterować jedną z dostępnych postaci, na początku będzie ich dostępnych 25. Naszym głównym zadaniem podczas rozgrywki jest uratowanie tego, co zostało z wszechświata. Mimo tego krótkiego wyjaśnienia cała mechanika rozgrywki pozostaje dla większości z Was tajemnicą, a na wszelkie wasze pytania powinien odpowiedzieć poniższy trailer gry.

Jak już wspominałem wcześniej, możecie także dołączyć do beta-testów na platformach: Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Warto pamiętać, iż mimo możliwości pobrania plików bety już dzisiaj, to dla każdej platformy startują one w innym terminie, i tak na PS4 pogracie już dzisiaj tj. 8 kwietnia, gracze korzystający z Xbox One oraz PC muszą niestety poczekać do 13 kwietnia. Oficjalna premiera będzie natomiast jednolita i dla wszystkich Battleborn ukaże się 3 maja.

 

Źródło, fot.: battleborn

Podziel się ze znajomymi: