Beyond: Two Souls w wersji cyfrowej na PS4 już 26 listopada

Możemy spodziewać się również wersji pudełkowej w zestawie z odnowionym Heavy Rain.

Wersja remastered ma pojawić się w Playstation Store już 26 listopada. Oprócz ulepszonej grafiki i dźwięku (rozdzielczość 1080p, motion blur, oświetlenie i cienie…), możliwości przejścia fabuły z wydarzeniami w porządku chronologicznym. Podwyższony poziom trudności wykorzystywać również będzie nowe funkcjonalności konsoli, chociażby takie jak głośnik umieszczony w DualShocku. Oprócz tego nowe wydanie gry z pewnością dla wielu osób stanowi świetną okazję do zaznajomienia się z nią. Ponowne wypuszczenie gry na rynek raczej ciężko potraktować jako perfidne odgrzewanie kotleta, od premiery Beyond do debiutu samej konsoli nie minęło bowiem zbyt dużo czasu. Właściwie nie był to nawet miesiąc. Z tej prostej przyczyny oczywistym jest, że wielu graczy (w tym na przykład ja) nie zdążyło ograć tytułu.

Beyond Two Souls RemasteredZwolennicy kupowania gier w pudełkach niestety zmuszeni będą poczekać aż do 4 marca 2016 roku. Pocieszeniem może być to, że otrzymają możliwość przejścia dwóch interaktywnych filmów na raz, odnowiony Beyond ma być sprzedawany w zestawie z nieco starszym, ale również odrestaurowanym hitem 2010 roku – Heavy Rain. Ci, którzy zdecydują się na szybszy zakup wersji cyfrowej, nie będą poszkodowani – swój kod zniżkowy do drugiej gry otrzymają zaraz po premierze fizycznego wydania nowych edycji.

Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Beyond: Two Souls, lub tym bardziej w żadną z gier tego typu, łapcie za portfele. Tytuł zbierał naprawdę dobre recenzje, a teraz można go zdobyć razem z DLC – Enhanced Experiments. Dodatkowo decyzje podjęte w grze będzie można porównać z tym, co wybrali inni gracze.

 

Źródło, fot.: playstation

Podziel się ze znajomymi: