Bloodborne trafi na PC?

Bloodborne to jedna z najciekawszych premier ostatnich dni, która zbiera naprawdę wyśmienite oceny na poziomie ponad 90%, niestety dostępna jest tylko na konsolę PlayStation 4, czyżby miało się to zmienić?

Jak się okazuje, francuski oddział Amazonu zamieścił w swojej ofercie rzeczoną grę i jako platformy, na których można ją uruchomić podał Windows 7/8, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Bloodborne to tytuł na konsolę Sony. Warto dodać, iż ciekawostka ta nie została w żaden sposób potwierdzona przez wiarygodne źródła, w tym japońską firmę.

amazon-bloodborne

Obok tego faktu można by przejść obojętnie i potraktować go raczej w kategorii błędu ludzkiego, lecz Francuzi znani są ujawniania wielu przecieków, które to mają odzwierciedlenie w rzeczywistości dość często. Ujawnili oni takie tytuły jak: Call of Duty: Black Ops II, Killzone Trilogy, Assassin’s Creed Anthology, Grand Theft Auto V na PC na długo długo przed ich primerą, czasem nawet oficjalną zapowiedzią.

Czy Bloodborne faktycznie zawita na komputerach osobistych? Cóż, trzeba poczekać, lecz moim zdaniem nie ma się co nastawiać bez oficjalnego stanowiska w tej sprawie firmy Sony oraz studia From Software.

 

Źródło: uk.ign,
Fot. dualshockers

Podziel się ze znajomymi: