Pobierz Google Earth PRO za darmo

Z programem Google Earth zetknął się chyba każdy, kto korzysta z wyszukiwarki tego giganta Jeśli są wśród nas takie osoby, które nie miały okazji, to najwyższa pora, żeby się z nim zapoznać i to w wersji PRO, zupełnie za darmo!

google-earthGoogle Earth to nic innego jak aplikacja wyświetlająca geoprzestrzenny obraz Ziemi, na którym umieszczone są przechwytywane dane geograficzne, co z kolei umożliwia ich analizę zainteresowanym osobom. Projekt znany był wcześniej pod nazwą EarthViewer 3D, jednak po przejęciu firmy Keyhole Inc. przez giganta z Mountain View, narodził się on w znanej nam obecnie formie.

google-earth-1

Dostępne są dwie wersje programu – standardowa oraz PRO, która właśnie stała się darmowa. Wcześniej, aby móc z niej korzystać, trzeba było opłacać co roczną licencję w wysokości aż 399 dolarów! Główne różnice między wariatem darmowym i PRO to: możliwość drukowania zdjęć w bardzo dużej rozdzielczości dochodzącej do 4800 x 3200 px, nagrywanie filmów Full HD czy możliwość importowania danych Systemu Informacji Geograficznej (GIS).

Aby cieszyć się pełną wersją Google Earth PRO za darmo, wystarczy zarejestrować się na stronie Geoauth.Google.com, po czym otrzymamy e-maila z kluczem do instalacji. Zobaczcie, gdzie wybrać się na ferie. Miłej zabawy!

 

Źródło, fot.: forbes.com

Podziel się ze znajomymi: