Deep Down – Capcom boryka się z ciągłymi problemami w pracach nad grą

Deep Down to dość tajemniczy tytuł produkowany przez, znaną wśród posiadaczy konsol, firmę Capcom. Ta gra online będzie dostępna w trybie free-to-play, lecz musimy uzbroić się w cierpliwość zanim dane będzie nam w nią zagrać.

deep_down_1

Póki co, wieści jakie płyną z firmy nie napawają optymizmem, jeśli chodzi o rychłą premierę Deep Down, ponieważ Japończycy borykają się z ciągłymi problemami przy jej tworzeniu.

Z informacji, jakie już posiadamy wiadomo, iż zamysł gry ulega ciągłej zmianie, gdyż z części pomysłów już zrezygnowano, dodano inne nowe, więc gdy produkt się ukaże na rynku może wyglądać trochę inaczej niż zostało to zapowiedziane.

deep_down_2

Zapoznacie się wypowiedzią Teruki Miyashita:

Nadal stoimy przed masą wyzwań, na początek sam proces tworzenia na nowe konsole nie jest łatwy, a każdy pomysł na jaki wpadniemy wydaje się przysparzać więcej problemów niż korzyści. Sytuacja wyglądała tak, że robimy krok na przodu lecz zarazem dwa kroki w tył. Na dodatek musimy skonfigurować nasze serwery tak, żeby aspekty sieciowe były odpowiednio zarządzane. Naprawdę przechodzimy ciężki czas produkując tę grę i scalając wszystkie jej elementy w jedną całość. Chcemy stworzyć więcej możliwości dla użytkowników, aby mogli zatknąć się z Deep Down, lecz prosimy was o trochę więcej cierpliwości.

 

Źródło, fot.: videogamer

Podziel się ze znajomymi: