E3 2015: Dishonored 2 – dwie grywalne postacie

Bethesda przed swoją konferencją na E3 chyba założyła sobie, że musi „pozamiatać”.
Obok DOOMa i Fallouta 4, z pewnością dwóch najbardziej wyczekiwanych produkcji tego studia, zaprezentowano oficjalnie grę Dishonored 2.

Czego się o niej dowiedzieliśmy? Głównie o dwóch innowacyjnych grywalnych postaciach, którymi będą Corvo, znany z pierwszej odsłony gry, oraz Emily Kaldwin, córka cesarza. Fabuła ma być wciągająca i porywająca, pojawią się też odniesienia do „jedynki”. Sama akcja toczy się lata po wydarzeniach z Dishonored  różnica wieku dziewczyny może być wskazówką i sugeruje, że Emily jest 15 lat starsza niż w „jedynce”. Klimat, który tak był chwalony w pierwszej odsłonie, nie ulegnie zmianie i wciąż będzie bardzo nastrojowo.

Zaprezentowano trailer gry, jednak trudno po nim oceniać grafikę  wszak to nie gameplay. Mimo to warto go zobaczyć, bowiem prezentuje kilka ciekawych aspektów tytułu.

Niestety nie podana została data premiery, jednak spodziewamy się jej na wiosnę, podobnie jak w przypadku nowego DOOMa. Gra trafi oczywiście na komputery osobiste i konsole nowej generacji.

 

Źródło, fot.: WCCFtech, Eurogamer

Podziel się ze znajomymi: