E3 2015: Konferencja Square Enix – zapis relacji. Just Cause 3, NieR, Rise of the Tomb Raider, Kingdom Hearts 3

Do końca E3 pozostały dwie konferencje – Square Enix i PC Gamera, czyli dwóch debiutantów. Jak poradzi sobie ten pierwszy? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo!

Link: http://www.twitch.tv/SquareEnixPresents

> Czytaj także: Przewodnik po E3, czyli co, gdzie i kiedy

Na scenie pojawia się Phil Rogers, CEO Square Enix. Opowiada o studiu, o tym, co tworzą, o swoim debiucie na E3. O tym, że chcą tworzyć jak najlepsze gry. Blablabla…

Just Cause 3

Na scenie pojawia się Roland Lesterlin, odpowiedzialny za Just Cause 3. Premiera 1 grudnia na PC, PS4 i XO. Dostajemy nowy zwiastun – dużo rozwałki, wybuchów, chaosu, czyli tego, o co w tej grze chodzi. Dowiadujemy się też trochę o fabule gry. Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, ale bez rewelacji. Można więc wierzyć, że gra naprawdę będzie tak wyglądać. Mamy trochę o strzelaniu ze spadochronu, a potem o lataniu z wingsuitem. Potem trochę strzelania i znowu wybuchów. Potem krajobrazy i pojazdy, latające, pływające i jeżdżące. Podsumowując – bardzo dużo informacji.

NieR 2

Nowy NieR. W sumie to tyle. Muzyka jest fantastyczna. Więcej informacji pod koniec 2015 roku. Za grę odpowiada Platinum Games. Czekamy.

Rise of the Tomb Raider

Mamy nowy zwiastun Rise of the Tomb Raider. Gra wygląda przepięknie. Dowiadujemy się trochę o tym, jak tworzono Larę, a także dostajemy trochę gameplayu.

Lara Croft GO

Chcecie mieć Larę Croft na swoim telefonie? Proszę bardzo. Zapowiedziano Lara Croft GO, czyli mobilnego Tomb Raidera. Gra trafi na urządzenia mobilne i tablety.

Final Fantasy VII Remake

Dostaliśmy zwiastun remake’a Final Fantasy VII. Prezentuje się bardzo ciekawie. Zapowiedziano też mobilną wersję oryginału.

Kingdom Hearts Unchained

Trochę gameplaya z najnowszego Kingdom Hearts na urządzenia mobilne. Prezentuje się bardzo fajnie. Gra trafi na urządzenia z systemem iOS i Androidem.

Kingdom Hearts 3

Trochę gadania o Kingdom Hearts 3. Później dostaliśmy trailer. W nim znajduje się gameplay. Prezentuje się bardzo fajnie. Dużo dynamiki, świetna muzyka.

World of Final Fantasy

Dowiedzieliśmy się trochę o World of Final Fantasy. Premiera w 2016 roku, najpierw na PS4 i PS Vita.

Hitman

Otrzymujemy nowy trailer, ale znowu CG. Potem pojawia się taki quasi gameplay. Słabo. Premiera 8 grudnia, a my nadal nie widzieliśmy porządnego gameplaya. Gra trafi na PS4, XO i PC.

Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness

Nowy projekt Square Enix i tri-Ace. Przypomina to jakieś Sci-Fi, w którym zwiedzamy wszechświat. Trochę jak RPG z generowanymi światami. Czy tak będzie? Zobaczymy. Premiera w 2016 roku.

Deus Ex Manking Divided

Dostaliśmy nowy zwiastun. Świetny. Pojawiło się troszkę gameplaya. Jeśli ktoś lubi te klimaty, to szykuje się gra dla niego. Premiera w 2016 roku.

Final Fantasy Portal App

Nie mam pojęcia, co to jest.

Koniec

Można śmiało stwierdzić, że Square Enix miało bardzo udany debiut. Jedna z lepszych konferencji. Brawo, odwaliliście kawał dobrej roboty! Oby studio pojawiło się za rok.

Podziel się ze znajomymi: