EA pokaże na EA Play nowego Need for Speeda i Star Wars: Battlefront 2

E3 to największe targi elektronicznej rozrywki na świecie. Co roku pojawiają się na nich dziesiątki wystawców, tysiące odwiedzających, miejsce mają najgorętsze premiery i zapowiedzi. Nic dziwnego, że tego wydarzenia z utęsknieniem wyczekują fani gier i nowinek technologicznych. Tegoroczne targi odbędą się w Los Angeles w dniach od 13 do 15 czerwca.
Nie zabraknie na nich EA, które ma do pokazania całkiem sporo.

EA przekazało, że w nowe odsłony gier Need for SpeedStar Wars: Battlefront będzie można zagrać osobiście na specjalnie zorganizowanym evencie – EA Play, który odbędzie się w dniach 10-12 czerwca.
Oczywiście prowadzona będzie relacja na żywo z tego wydarzenia w internecie, więc wszyscy zainteresowani będą mogli bezproblemowo śledzić jej przebieg.
Głównymi daniami imprezy mają być wspomniane wyżej gry. Ponadto będący na miejscu uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznania się z nadchodzącymi tytułami od EA Sports, takimi jak FIFA 18Madden NFL 18NBA Live 2018.
Jak zapowiada samo studio, to jednak nie wszystko.

Cieszyć może fakt, że już na początku lata zobaczymy grywalną wersję nowego Battlefronta. Dokładna data premiery tego tytułu nie jest znana, jednak wiele wskazuje na to, że ta nastąpi zimą tego roku. Zapewne jest to związane z grudniową premierą filmu Star Wars: The Last Jedi. Sama gra ma nawiązywać do nowej trylogii i możemy się spodziewać, że wcielimy się w postaci z niej znane.
Z kolei następna odsłona kultowej serii wyścigówek ma trafić na rynek wiosną przyszłego roku, może nieco wcześniej.

 

Źródło: VG247
Fot.: Starwars, EA

Podziel się ze znajomymi: