Ekran 3K w LG G4 bardzo prawdopodobny

O nadchodzącym modelu LG, czyli G4 oraz jego specyfikacji pisaliśmy już na łamach strony. Udało nam się dotrzeć do nowych szczegółów na temat prawdopodobnej konfiguracji flagowca koreańskiej firmy.

Jak powszechnie wiadomo to właśnie LG jako pierwsza firma wprowadziła urządzenie z ekranem o rozdzielczości 1440 x 2560 px, czyli 2K. Mowa tutaj oczywiście o obecnym, topowym modelu G3.
Według najnowszych informacji, Koreańczycy mają zamiar przetrzeć szlaki po raz kolejny i możliwe, że noszą się z zamiarem wypuszczenia smartfona z ekranem o rozdzielczości aż 3K (1620 x 2880 px)!

lg-g4-verizon

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, informacja ta może się potwierdzić, a to za sprawą oznaczania modelu. Poprzedni model dla operatora Verizon nosił oznaczenie „LG VS985”, więc idąc tym tokiem myślenia i patrząc na numer LG-VS999, możemy przypuszczać, że chodzi tutaj o G4.

Czy informacje te się potwierdzą? Cóż, na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać, aż do oficjalnej prezentacji telefonu, która ma odbyć się w maju tego roku

 

Źródło, fot.: mylgphones.com

Podziel się ze znajomymi: