Everybody’s Gone to the Rapture – czyżby miał się pojawić na PC?

everybodys-gone-to-the-rapture

Everybody’s Gone to the Rapture to jedna z tych gier, która wywołuje dość mieszane uczucia wśród społeczności graczy, jedni chwalą ją za artyzm, mechanikę rozgrywki, nowatorskie pomysły i podejście do pewnych spraw. Są też jednak tacy, którzy nadali jej przydomek „gra o chodzeniu”. Dzisiaj jednak mam ciekawe poszlaki, jakoby ta ekskluzywna produkcja dla PS4 miała trafić na PC.

O tym procederze mogliście usłyszeć jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Kiedy w sieci SteamDB pojawił się ów tytuł, wiadomość tę potraktowano jednak z przymrużeniem oka, ponieważ praktycznie każdy programista mógł nazwać tak swoją nową produkcję chociażby dla zabawy. Sytuacja uległa zmianie o 180 stopni, gdyż na oficjalnej stronie produktu w usłudze Steam został dodany przedstawiający sceny z gry baner, który rozwiał nieco wątpliwości. Pamiętać należy, że na razie brak jest jakichkolwiek oficjalnych zapowiedzi czy potwierdzonych informacji o ewentualnej premierze na PC, z racji tego zalecamy pewną dozę powściągliwości, przynajmniej na razie.

Jeśli nie wiecie nic na temat Everybody’s Gone to the Rapture, warto chociaż spojrzeć na oficjalny trailer gry, może Was zainteresuje.

 

Źródło, fot.: pcgamer

Podziel się ze znajomymi: