Feel the power, czyli arsenał w The Order: 1886

the order 1886_1The Order: 1886 to bardzo ciekawa produkcja TPP, która zostanie wydana ekskluzywnie tylko na konsole Sony PlayStation 4. O samej grze krąży w sieci bardzo wiele informacji zarówno na temat wątku głównego, jak i ogólnego mechanizmu rozgrywki. Fabuła pokrótce będzie opowiadać o losach naszego bohatera będącym członkiem dawnego zakonu rycerskiego, który toczy wieloletnią wojnę z potężnym, przedwiecznym złem. Akcja toczy się w wiktoriańskim Londynie, natomiast całość utrzymana jest w steampunkowym klimacie. Dla przypomnienia, steampunk to odmiana cyperpunku z tą różnicą, że technika otaczająca bohaterów nie jest oparta na elektronice, lecz na mechanice, np. odpowiednikiem komputera jest maszyna różnicowa.

the order 1886_4Premiera produkcji studia Ready at Dawn odbędzie się 20 lutego, lecz twórcy postanowili wcześniej ujawnić kolejne informacje. Pierwszą, dość ciekawą, rzeczą są tłumaczenia studia na pytanie, dlaczego gra nie ukaże się na poprzednią generację konsoli Sony. Utrzymują oni, że zarówno grafika, jak i fizyka w nowym tytule są na tyle zaawansowane, że PS3 po prostu by sobie z nimi nie poradziło. Uśmiech na twarzach graczy mają wywołać detale takie jak naturalnie odwzorowany efekt poruszania się ubrań bohaterów na wietrze.

Jak tytuł newsa wskazuje, studio Ready At Dawn dało jasno do zrozumienia, iż będziemy mieć do czynienia z dość pokaźnym arsenałem broni, z czego każda z nich będzie dysponować odpowiednią mocą zniszczenia. Nie bez uwagi pozostaje również fakt, że będziemy mogli poprowadzić pojazdy udostępnione w The Order.

Poniższy materiał przedstawia przegląd dostępnych broni:

 

Źródło, fot.: playstation.com

Podziel się ze znajomymi: