G303 Daedalus – nowa mysz dla graczy od Logitech

Firma Logitech, znana między innymi z produkcji peryferii dla graczy, wprowadziła właśnie do sprzedaży kolejną myszkę dla tej grupy odbiorców, a dokładnie model G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse.

logitech-g303-1Gryzoń ten to nic innego jak następca G302, który został jednak ulepszony, gdyż jak twierdzi firma, wszelkie modyfikacje zostały przeprowadzone w ścisłej współpracy ze społecznością graczy.

Galeria:

Z zewnątrz myszka wygląda niema identycznie jak jej starszy brat G302 za wyjątkiem konfigurowalnego podświetlenia na bokach. Konstrukcja myszki jest symetryczna, a więc przynajmniej w teorii sprawdzi się ona wśród graczy zarówno prawo, jak i leworęcznych. Do naszej dyspozycji mamy 6 przycisków, lecz na specjalną uwagę zasługują dwa główne – lewy i prawy, których żywotność wynosi aż 20 milionów kliknięć. Dodatkowo został zastosowany w nich specjalny mechanizm sprężynowy, który pozwala przyciskom na szybszy ich powrót do pozycji pierwotnej. Takie rozwiązanie powinno pozytywnie wpłynąć na zwiększanie szybkości pojedynczego kliku.

Względem poprzedniego modelu zmianie uległ, także sensor. Zastosowano bowiem czujnik Delta Zero, który daje możliwość regulowania DPI od 200 do aż 12 000. Czy ktoś jest w stanie wykorzystać takie wartości? No cóż, nie nam to oceniać, robi to jednak wrażenie i jest to jeden z najlepszych wyników na rynku. Nowy sensor jest również w stanie zaoferować śledzenie z szybkością 300 cali na sekundę.

Firma wyceniła myszkę G303 Daedalus Apex Performance Edition na 309 zł.

 

Źródło: gaming.logitech.com,
Fot.:  gaming.logitech.compcper.com

Podziel się ze znajomymi: