HTC One M10 zadebiutuje później niż przypuszczano

Za równo miesiąc rozpocznie się Mobile World Congress w Barcelonie, na którym to najwięksi producenci sprzętu mobilnego zaprezentują swoje nowe urządzenia, w tym flagowe modele smartfonów. Właśnie tam ma nastąpić prezentacja Samsunga Galaxy S7. Jeden z głównych konkurentów Samsunga w walce o klienta – HTC – zdecydował jednak inaczej i swój topowy produkt przedstawi światu nieco później, choć według plotek i przecieków, również na MWC miała nastąpić premiera HTC One M10.

Według najnowszych doniesień, HTC zorganizuje własny event w marcu, na którym pokaże One M10. Co jeszcze wiemy o nowym telefonie od HTC? Niestety nie za dużo, jednak w najbliższym czasie powinno to ulec zmianie. Nawet nie wiemy czego spodziewać się po wyglądzie, designie urządzenia. Możemy jedynie przeglądać nieliczne prototypowe projekty. Poniżej render autorstwa Hasana Kaymaka.

Czy tak będzie wyglądał HTC One M10?

Czy tak będzie wyglądał HTC One M10?

Do sieci trafiła także przewidywana specyfikacja, wśród której wyróżniają się Snapdragon 820 (w Azji zastąpi go układ układ MediaTeka), 23-megapikselowy aparat oraz czytnik odcisków palców. Podobno odporność telefonu na wodę ma być na wyższym poziomie niż w przypadku urządzeń konkurencji. Czy to wystarczy, aby na nowo podbić serca mobilnych maniaków? Zobaczymy nie prędzej niż w kwietniu.

 

Źródło: KitGuru
Fot.: Phonearena

Podziel się ze znajomymi: