Inner Chains może zawitać na PlayStation 4 oraz Xbox One

Inner_Chains_Interior

Inner Chains to bez wątpienia kolejny polski tytuł, który ma szansę zaistnieć na światowym rynku. Początkowo gra miała ukazać się tylko na PC, lecz pojawiły się doniesienia, że może ona także trafić na konsole nowej generacji.

Gra to nic innego jak klimatyczna strzelanka FPS z elementami horroru, gdzie każda lokacja zbudowana jest tak, żeby wywołać u gracza poczucie strachu i ciągłej niepewności. Inner Chains jest tworzona przez studio Telepaths Tree, które skupia w swoich szeregach osoby pracujące wcześniej przy takich grach jak Gears of War, Wiedźmin 3 czy Dying Light. Obecnie prowadzona jest również kampania na  kickstarterze, gdzie twórcy starają się zebrać 10 tysięcy dolarów na dokończenie prac. Do końca zbiórki zostało 27 dni, a na koncie ekipy jest już 9800 dolarów. 🙂

Przejdźmy jednak do sedna sprawy. Jak pisaliśmy wyżej, Inner Chains miało ukazać się tylko na komputerach osobistych, lecz Telepaths Tree podpytane o wersję konsolową odpowiedziało następująco:

Na pewno nie ukaże się w tym samym czasie co na PC, ale bardzo byśmy chcieli stworzyć konsolowy odpowiednik.

Jak sami więc widzicie, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że produkcja zagości także na PS4 i Xbox One, co zapewne ucieszyłoby szerokie grono graczy.

 

Źródło, fot.: wccftechkickstarter

Podziel się ze znajomymi: