iPhone 7 – przeciek na temat dostępności urządzenia w sprzedaży

iphone-7-lightning-jack

Wiele osób i fanów marki Apple zapewne wyczekuje, kiedy to do sprzedaży trafi siódma wersja iPhone’a. Jeśli wierzyć przeciekom, to osoby te nie będą musiały czekać zbyt długo. 🙂

Mimo braku oficjalnego stanowiska ze strony firmy z logo nadgryzionego jabłka na temat oficjalnej daty premiery iPhone’a 7 to z pomocą jak zwykle przybywa niezawodny @evleaks. Z tweeta zamieszczonego przez niego w sieci wynika, że nowy smartfon trafi do sprzedaży w tygodniu września zaczynającym się od 12.

Gwoli przypomnienia – według obecnie znanych informacji nowy iPhone ma być oferowany w dwóch wersjach tak jak jego poprzednicy tj. będziemy mogli kupić zwykłą siódemkę wyposażoną w ekran 4,7 cala oraz wersję Plus z 5,5–calowym wyświetlaczem. Ponadto serem urządzeń ma być procesor A10 wspierany przez 2 lub 3 GB pamięci RAM, a całość będzie pracować pod kontrolą iOS-a 10. Warto także wspomnieć o podwójnym tylnym aparacie w przypadku modelu Plus oraz o braku złącza słuchawkowego 3,5 mm jack, które ma zastąpić złącze lightning.

 

Źródło, fot.: ibtimes

Podziel się ze znajomymi: