Kolejna obudowa w biurku – Lian Li DK-04

Właśnie tak – Lian Li, producent obudów komputerowych, pochwalił się swoim kolejnym biurkiem. A raczej obudową w biurku. Model DK-04 jest zbudowany z aluminium, kryje go blat z hartowanego szkła, a jego konstrukcja pozwala na regulację wysokości blatu.

http://www.techkiller.pl/wp-content/uploads/2016/04/dk-04-08.png

 

Obudowa charakteryzuje się dużą pojemnością – konstrukcja obsługująca format płyty głównej typu ATX pomieści chłodzenie procesora o wysokości 140 mm oraz kartę graficzną o długości nawet 320 mm. Nie brakuje również miejsca na dyski twarde – w biurku zamontujemy nawet do 10 sztuk.

http://www.techkiller.pl/wp-content/uploads/2016/04/dk-04-06.png
Na przednim panelu umieszczono cztery porty USB 3.0 oraz wejścia dla mikrofonu i słuchawek. Natomiast po lewej stronie znajduje się panel sterowania wysokością blatu. Oprócz płynnej regulacji mamy możliwość przypisania czterech wysokości do poszczególnych przycisków.

 

Wbrew pozorom w obudowie zapewniony jest bardzo dobry przepływ powietrza – mamy tu miejsce na cztery wentylatory z przodu i cztery z tyłu, a także możliwość montażu chłodzenia cieczą.
http://www.techkiller.pl/wp-content/uploads/2016/04/dk-04-03.png

Całość prezentuje się bardzo zachęcająco – świetna ergonomia w połączeniu z wyjątkowym designem nakłania do zakupu. Odstrasza jednak cena. Obudowa Lian Li DK-04 ma wejść do sprzedaży 10 maja, a jej koszt wyniesie… około 1500 dolarów.

Źródło: lian-li

Podziel się ze znajomymi: