Krüger&Matz Eagle 975 – poznaliśmy specyfikację nowego tableta

Krüger&Matz ostatnimi czasy wręcz zasypuje rynek technologiczny swoim sprzętem. Choć od ostatniej premiery nie minęło za dużo czasu, dziś w sprzedaży pojawił się Eagle 975.

Nowy tablet, od dopiero co zaprezentowanego EDGE 1082, odróżnia system operacyjny i kilka innych, pomniejszych cech. Podczas gdy EDGE pracuje pod kontrolą Windowsa 8.1, Eagle może pochwalić się Androidem (niestety już nie takim nowym, tylko w wersji 4.4 KitKat). Podobnie jak w reszcie modeli, ekran 975 wykonany jest w proporcjach 4:3 przy użyciu technologii IPS, a to co odróżnia go w tej kwestii, to zauważalnie wyższa niż zwykle rozdzielczość. Mówimy tu o aż 2048 x 1536 pikselach przy przekątnej 9,7-cala! Widać więc, że Eagle 975 nie jest powieleniem istniejącego już produktu, a rzeczywiście wprowadza coś nowego.

km0975

W aluminiowym ciele nowego Krüger&Matz, zamknięty został wydajny układ graficzny Intel HD Graphics oraz 2 GB pamięci RAM, pracujące pod kontrolą czterordzeniowego procesora Intel Atom Z3736F taktowanego zegarem 1,33 GHz (2,16 GHz w trybie Turbo). Całość dopełnia slot na kartę SIM, obsługa sieci WiFi, Bluetooth, 3G, przednia 2 Mpx kamerka oraz 16 GB pamięci wewnętrznej (rozszerzalna za pomocą karty microSD). Oprócz tego, w urządzeniu znajdziemy wejście na słuchawki, port Micro USB, mini HDMI, mikrofon i akumulator o pojemności aż 8000 mAh.
Eagle 975 dostępny jest w promocyjnej cenie 749 złotych, a jego pełną specyfikacje możecie znaleźć tutaj.

 

Źródło, fot.: Krüger&Matz

Podziel się ze znajomymi: