Kup zestawy MSI i zgarnij peryferia o wartości do 1300 zł lub doładowanie portfela Steam

MSI wystartowało z promocjami, w ramach których osoby decydujące się na zakup sprzętu komputerowego firmy mogą za darmo otrzymywać peryferia o wartości nawet 1300 zł lub uzyskać doładowanie portfela Steam na zakup nowych gier. To idealna okazja, aby zmodernizować swój PC!

Orzeźwiające promocje od MSI

Kupując zestawy promocyjne składające się z komputera stacjonarnego i monitora, uzyskujesz peryferia zwiększające komfort codziennej pracy, a nabywając podzespoły komputerowe biorące udział w akcji, dostajesz sprzęt, który pozwoli uwolnić pełny potencjał zakupionych podzespołów. Wybrane przez MSI urządzenia peryferyjne to idealnie dopełnienie nowego komputera, pozwalające utrzymać jednorodny styl i estetykę PC, a do tego gwarancja, optymalizowanej pracy i wydajności.

Nigdy nie mów nigdy

Dzięki drugiej promocji MSI, czyli „Nigdy nie mów nigdy”, kupując zestaw składający się z obudowy PC i zasilacza, otrzymasz kod doładowujący do portfela w serwisie Steam o wartości 40 USD, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się większą liczbą gier na swoim nowym komputerze. Aby wziąć udział w akcji, należy zakupić zestaw objęty promocją od 20 czerwca do 31 lipca, zachować rachunek, a następnie zarejestrować go na stronie promocje.msi.com.

Wszystkie szczegóły i regulaminy obu promocji znajdują się na dedykowanych im stronach, tj. Orzeźwiające promocje od MSI i Nigdy nie mów nigdy. Zgłoszenia są weryfikowane do 14 dni roboczych od upływu czasu przyjmowania zgłoszeń.

Podziel się ze znajomymi: