Kwietniowe Games with Gold stawia poprzeczkę bardzo wysoko

Już dawno minęły czasy, kiedy to PlayStation Plus było usługą oferującą ciekawsze gry niż Xbox Live: Games with Gold. Microsoft najwyraźniej planuje utrzymać ten trend i na najbliższy miesiąc przygotował bardzo ostrą amunicję.

Początek miesiąca rozpoczniemy od produkcji studia Crytek, którą jest Ryse: Son of Rome. Warto wspomnieć, że ta gra była tytułem startowym dla Xboksa One. Niestety, gra nie została doceniona ze względu na problemy techniczne w okolicach premiery. Polecam jednak przetestować grę jeśli jesteście fanami rozluźniającej walki z hordami wrogów i lubicie realia historyczne. Następnie, 16 kwietnia do oferty trafi także drugi sezon The Walking Dead od studia Telltale. Jest to kontynuacja jednej z najlepszych przygodówek ostatnich lat, jaką jest pierwszy sezon The Walking Dead z 2012 roku.

Z gier na Xboksa 360 (które dzięki funkcji wstecznej kompatybilności można ogrywać na XO) w ofercie znajduje się Darksiders (w dniach 1-15 kwietnia) oraz Assassin’s Creed Revelations (w dniach 16-30 kwietnia).

Warto też przypomnieć, że z oferty marcowej nadal do pobrania dostępne są Layers of Fear i Heavy Weapon, które dostępne będą do końca miesiąca, a także Evolve dostępne do 15 kwietnia.

 

 

Źródło: MajorNelson
Fot.: Crytek

Podziel się ze znajomymi: