LG G5 trafi do sprzedaży dopiero w kwietniu

LG-G5-US-release-date

LG G5 miał swoją oficjalną premierę na tegorocznych targach MVC, jednak nie jest on jeszcze dostępny w sprzedaży, podobnie jak jego konkurent w postaci Samsunga Galaxy S7, którego prezentacja odbyła się w tym samym czasie. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze chwilę sobie poczekamy na nowego flagowca od LG.

Jak do tej pory doczekaliśmy się oficjalnych informacji tylko dla rynku amerykańskiego oraz kanadyjskiego, gdzie G5 ma zadebiutować w sprzedaży dokładnie 8 kwietnia. Niestety takich informacji brakuje odnośnie do Europy, niemniej jednak smartphone powinien do nas trafić w podobnym czasie, jeśli wierzyć przeciekom z Amazona. Jest to jednak prorokowanie i na dokładne informacje na temat dostępności urządzenia na naszym kontynencie musimy jeszcze trochę poczekać. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że LG wyda wkrótce stosowane oświadczenie i nie skaże nas na czekanie dodatkowy miesiąc.

A co Wy myślicie na ten temat? Czy Waszym zdaniem taka decyzja LG może sprawić, że po około miesiącu opóźnienia nie będzie on w stanie dogonić pod względem sprzedaży Galaxy S7?

 

Źródło, fot.: phonearena

 

Podziel się ze znajomymi: