LG miło zaskakuje właścicieli telefonu G2 – aktualizacja do Androida 5.0 potwierdzona

Pamiętacie jeszcze telefon LG G2, który był flagowym modelem koreańskiej firmy w roku 2013? To pierwsze urządzenie na rynku, w którym producent zdecydował się na umieszczenie przycisków z tyłu obudowy zamiast na jej bokach, co spotkało się z naprawdę ciepłym przyjęciem. Pozytywnie wypowiadano się również o specyficznym designie, charakteryzującym się bardzo wąskimi ramkami wokół wyświetlacza.

LG-G2
Dzisiaj mamy bardzo dobrą wiadomość dla właścicieli tego właśnie smartfona. Otóż LG oficjalnie potwierdziło aktualizację Androida do wersji 5.1.1 Lollipop na tym urządzeniu. Oprócz nowego systemu G2 otrzyma także nową wersję nakładki producenta LG UX 4.0 oraz kilka dodatkowych funkcji, znanych chociażby z najnowszego modelu G4.

LG-G2-Android-5-1-1Trzeba przyznać, że przy obecnym tempie rozwoju inteligentnych telefonów oraz szybkości, z jaką poszczególni producenci wydają nowe flagowce, decyzje LG robią bardzo pozytywne wrażenie. Jest to na pewno ukłon w stronę konsumenta i coś, co powinno być docenione.

 

Źródło, fot.: androidauthoritynotebookcheck

Podziel się ze znajomymi: