Mafia III – trochę nowości o rozgrywce

Studia 2k Games oraz Hangar 13 zaprezentowały nowy trailer z nadchodzącej wielkimi krokami Mafii III.
mafia_3_001
Jak zawsze rozgrywka skupia się wokół Lincolna Clay’a, który w ramach zemsty za zabójstwo przyjaciela morduje włoską mafię. Po krótkim omówieniu dystryktów New Bordeaux przenosimy się do rozgrywki.

Większość filmu jest o misji, w której Lincoln ma zabić Tony’ego Derazio, ważnego członka organizacji. Mieszka on w luksusowym dystrykcie Downtown, przez to Clay jest zmuszony podjąć decyzję, czy wchodzi przez drzwi frontowe, rozpoczynając strzelaninę, czy wchodzi po cichu od tyłu, przez garaż.
mafia_3_002
Przed rozpoczęciem misji Lincoln kontaktuje się z sprzedawcą broni. Przyjeżdża on małym vanem. Do wyboru jest wiele broni, od wyciszonych pistoletów, poprzez rewolwery, do karabinków automatycznych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego sposobu grania. Szczególnie, że wybranie wyciszonego pistoletu nie zabrania nam rozpętać ogromnej strzelaniny.

Co się dzieje dalej? Przekonajcie się sami, oglądając trailer.

Hangar 13 jest pewne jakości Mafii III, ale czy udało im się stworzyć to, na co czekali fani? Przekonamy się już siódmego października, czyli za niecałe dwa tygodnie. Do tego czasu można być pewnym, że pojawią się kolejne trailery z gry, które będą miały przekonać fanów oraz zachęcić nowych graczy.

 

Źródło, fot.: Tom’s Hardware

Podziel się ze znajomymi: