Mass Effect: Andromeda już dostępny w ramach EA Access i Origin Access

Jeśli nie możecie się doczekać premiery Mass Effect: Andromeda, która odbędzie się 23 marca, a przy okazji jesteście subskrybentami Origin Access lub EA Access, to mam dla Was dobrą wiadomość – od dziś możliwe jest już przedpremierowe ogrywanie nowej odsłony serii.

mass-effect-andromeda-2

Haczyk? Wersja ta umożliwia granie przez jedynie 10 godzin, a do dyspozycji gracza dostępna jest jedynie pierwsza planeta. Zapis postępów przedpremierowych zostanie zapisany na koncie, więc zapis gry nie zniknie nawet, jeśli nie zdecydujemy się zakupić pełnej wersji gry, na którą zresztą abonamentom tych usług gwarantowane jest 10% zniżki.

Jeśli nie jesteście abonamentami tych usług, to tylko przypominam, co to jest. Jest to abonament, który umożliwia granie w szeroką bibliotekę gier, wśród których znajdziecie takie produkcje jak Battlefield 4, Battlefield Hardline, Dragon Age Inkwizycja czy trylogię Mass Effect. Cena wynosi 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie w przypadku Origin Access (PC) i 89,99 zł w przypadku EA Access (Xbox One).

 

Źródło, fot.: Mass Effect

Podziel się ze znajomymi: