Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w zestawach z kartami nVidii [Aktualizacja – znamy szczegóły!]

Planujecie w najbliższym czasie zmianę karty graficznej, a także chcielibyście ograć grę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain? Jeśli tak, to radzę się wstrzymać z zakupem – gra trafi do zestawów z kartami nVidii i zastąpi nieudane dla pecetowców Batman: Arkham Knight. Informacja ta najpierw była plotką na portalu Reddit, a po pewnym czasie została potwierdzona przez pracownika sklepu Newegg.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to kolejna część flagowej serii studia, na którego czele stoi Hideo Kojima, czyli Kojima Productions, które w wyniku konfliktu z Konami zostało rozwiązane. Studio otrzymało jednak zgodę na ukończenie prac nad grą.

Nie wiadomo, do jakich modeli kart trafi gra Konami, chociaż śmiało można przypuszczać, że trafi m.in. do zestawów z GTX 970, GTX980, GTX980Ti i układów z Titanami. Więcej informacji mamy otrzymać niebawem.

The Phantom Pain

NVidia już od dłuższego czasu wspomagała Konami przy tworzeniu najnowszej odsłony serii Metal Gear Solid, tworząc efekty, których nie będziemy mogli doświadczyć na konsolach. Wcześniej pomagali też przy prologu do The Phantom Pain, czyli w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, które na komputerach działało bardzo dobrze, więc na klapę porównywalną do najnowszego Batmana na szczęście nie ma chyba co liczyć. Gra zastąpi Batman: Arkham Knight, które okazało się totalnym niewypałem na komputerach. Produkcja została wycofana ze sprzedaży i powróci na półki sklepowe dopiero w sierpniu.

Premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 1 września na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. 15 września odbędzie się premiera na komputery osobiste. Jeszcze nie wiadomo, kiedy gra będzie dostępna w zestawach.

 

AKTUALIZACJA

Gra trafi do zestawów z kartami GTX 960, 970, 980, 980Ti oraz notebooków z układami GTX 970M i 980.

 

 

 

Źródło: Reddit
Fot. Konami

 

 

 

Podziel się ze znajomymi: