Metro: Redux okazało się niemałym sukcesem – wersja na Mac już dostępna

Moda na tak zwane „odgrzewane kotlety”, wśród producentów gier, ostatnimi czasy kwitnie. Odświeżane są zarówno starsze produkcje, jak i nieco nowsze, dzięki czemu zyskują one lepszą oprawę graficzną oraz trafiają na platformy, na których wcześniej ich nie było.

metro-reduxJedną z takich gier jest seria Metro, która może do najstarszych nie należy, lecz studio Deep Silver postanowiło poprawić co nieco oprawę audiowizualną i wydać pakiet Metro: Redux, w skład którego wchodzą Metro 2033 oraz Metro: Last Light.

Jak chwali się producent, odświeżona wersja Metro sprzedała się w ponad 1,5-milionowym nakładzie, co jest wynikiem godnym pozazdroszczenia. Dodatkowo, Deep Silver zdecydował się udostępnić swoją grę kolejnym rzeszom graczy, a to za sprawą oficjalnego wydania produktu na platformę Mac.

metro-redux-2Menno Van der Bil, międzynarodowy dyrektor handlowy Deep Silver, powiedział:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydania Metro Redux. 4A Games stworzylo produkt, który stanowi punkt odniesienia dla wydających odświeżone gry, a widzimy ich wysiłki wynagradzane świetnymi ocenami i niebotyczną sprzedażą. Metro Redux zapewniło nam wielu nowych fanów serii, a teraz czekamy na reakcję nowej publiczność na Mac.

 

Trailer gry Metro: Redux

 

Źródło: DSOGaming,
Fot.: ThisGenGamingcore0.staticworld

Podziel się ze znajomymi: