[Aktualizacja]Microsoft First League – interesujący program dla fanów

Światło dzienne ujrzał najnowszy pomysł Microsoftu, czyli First League. MFL jest stworzony dla fanów Microsoftu, którzy lubią oraz promują jego produkty. Zgłoszenie to kilka prostych kroków, po których nie zostaje nic innego, jak zaczekać na odpowiedź. Dla wybranych program MFL prezentuje się następująco:

mfl

  • Bezpośredni kontakt: Microsoft First League jest zarządzane przez pracowników Microsoft, dzięki czemu członkowie będą mieli dostęp do najnowszych informacji oraz ekskluzywnych rozmów z ekipą Microsoft.
  • Testy urządzeń: Członkowie MFL jako jedni z pierwszych otrzymują urządzenia Windows do testów i recenzji, włączając najmocniejsze komputery od firm takich jak Asus, HP, Lenovo i Microsoft.
  • Darmowy Office 365: Każdy członek dostanie licencję Office 365 na cały okres trwania programu.
  • Eventy Microsoft: Uczestnicy MFL otrzymają przez cały rok dostęp do ekskluzywnych eventów dających przedpremierowy wgląd w urządzenia przeznaczone na rynek domowy.
  • Promocja i media społecznościowe: Microsoft zadba o uczestników poprzez promowanie ich opinii. Ponadto każdy, kto uczestniczy w MFL, otrzyma odznakę na Facebooku.
  • Zyski w karierze: Członkowie Microsoft First League poprawią swoją pozycję na rynku pracy. Tak jak uczestnicy wcześniejszego programu, po którym szybko znaleźli pracę w IT lub nawet Microsofcie.

Co ciekawe Polska znajduje się na liście jako jeden z pierwszych krajów. Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie Microsoft First League.

Aktualizacja:
Microsoft poinformował, że strona MFL na razie jest w fazie testów i program wystartuje dopiero za kilka tygodni.

Źródło, fot.: MSPowerUser

Podziel się ze znajomymi: