Microsoft ujawnia ofertę Games with Gold na listopad

Końcówka każdego miesiąca to zawsze wyczekiwany okres przez wszystkich abonentów programu Games with Gold. Wtedy to ujawniane są tytuły, które dostępne będą w kolejnym miesiącu. Nie inaczej jest i tym razem, gdyż Microsoft zaprezentował pełną ofertę na listopad.

games-with-gold

Zgodnie z polityką firmy do każdej konsoli przypisane zostaną po dwa tytuły, 2 dla konsoli Xbox One oraz 2 dla 360-tki. Jeśli ktoś posiada oba te produkty, to do jego konta dodane będą w sumie 4 gry. To, co jednak jest ciekawym posunięciem giganta z Redmond, to fakt, że od lipca bieżącego roku owe produkcje przypisywane są do naszego konta na „stałe”, więc nawet po wygaśnięciu płatnej subskrypcji lub po przesiadce na nową konsolę to jest np. z Xbox 360 na Xbox One, nasze darmowe gry pozostaną na naszym koncie. Co więcej, jest to nie lada gratka ze względu na wsteczną kompatybilność konsoli z nową.

A oto lista darmowych tytułów:

Xbox One

  • Pneuma: Breath of Life – od 1 do 30 listopada
  • Knight Squad – od 16 listopada do 15 grudnia

Xbox 360

  • DiRT 3 – od 1 do 15 listopada
  • Dungeon Siege III – od 16 do 30 listopada

Na koniec, gwoli przypomnienia, stawki abonamentowe Xbox Live Gold przedstawiają się następująco: za jeden miesiąc zapłacimy 29 zł, kwartał to wydatek rzędu 79 zł, natomiast roczna subskrypcja to koszt 229 zł. Pamiętajmy jednak, że opłata ta wymagana jest i tak, gdy chcemy pograć w gry przez sieć, także darmowe tytuły powinniśmy traktować raczej jako miły, darmowy dodatek.

 

Źródło, fot.: xbox.com

 

Podziel się ze znajomymi: