Może pojawić się kontynuacja The Order: 1886

Gra The Order: 1886 zebrała mocno średnie oceny, mimo szumnie zapowiadanego hitu, na przekór sprzedała się ona naprawdę dobrze, a w sieci pojawiły się już ciekawe informacje na temat jej kontynuacji.

The-Order-1886Użytkownik o nicku “shinobi602” silnie związany z forum NeoGAF, który nie raz publikował interesujące fakty na różne tematy, które miały duże pokrycie w rzeczywistości, podzielił się ciekawymi newsami.

Jego kolejna wypowiedź brzmi:

Zespół odpowiedzialny za grę liczy około 120-130 osób, co nie jest ani dużą, ani małą liczbą. Z rozmów, które słyszałem wynika, iż spędzili oni bardzo dużo czasu na doskonaleniu silnika gry. Odbiło się to jednak na skróceniu samej rozgrywki, leczy sytuacja taka nie jest niczym niezwykłym w trakcie procesu tworzenia gry. To co najbardziej cieszy to fakt, iż w kontynuacji nacisk ma zostać położony na rozgrywkę. Silnik gry jest już dopracowany i gotowy, mogą oni teraz skupić się na doskonaleniu samej rozgrywki, a sam zespół bardzo tego chce.

Miejmy nadzieję, że informacje te to nie tylko czcze mrzonki, a sami deweloperzy wyciągnęli wnioski i faktycznie zaoferują nam porządną, pełnoprawną kontynuację.

 

Źródło, fot.: lazygamer

Podziel się ze znajomymi: