Możliwa specyfikacja tegorocznej Motoroli X

Portal STJS Gadgets powiadomił dziś o rzekomym wycieku w Insiderze Motoroli. Miały się w nim pojawić informacje dotyczące najnowszego flagowca.

Druga generacja Moto X swoją premierę miała już niemal rok temu, a jej podzespoły nie wypadają już tak dobrze w porównaniu z najnowszymi modelami innych producentów. Nic więc dziwnego, że niektórzy spodziewają się premiery nowej X już we wrześniu tego roku. Data ta staje się jeszcze bardziej prawdopodobna, gdy zwrócimy uwagę na fakt, że druga generacja pojawiła się na rynku właśnie w tym miesiącu.

Moto X 3rd Gen

Nowa Motorola ma być wyposażona w 5,2-calowy ekran AMOLED QHD oraz dwie kamerki: przednią 5 Mpx i 16 Mpx aparat główny z technologią Clear Pixel. Jeden z nowszych procesorów Snapdragon 808 i 4 gigabajty pamięci RAM przynajmniej w teorii powinny zapewnić bezproblemowe działanie. Oprócz tego, urządzenia ma posiadać, zależnie od wersji, 32 lub 64 gigabajty pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 3280 mAh i działać pod kontrolą Androida 5.1.1. Musimy jednak pamiętać, że specyfikacja ta nie jest niczym oficjalnym, już nieraz przekonaliśmy się, jak bardzo rzekome wycieki mogą różnić się od rzeczywistości.

 

Źródło: STJS Gadgets
Fot.: The Verge

Podziel się ze znajomymi: