Nadchodzi limitowana edycja konsoli PlayStation 4 o tematyce Metal Gear Solid

Sony znane jest z tego, że często tworzy zestawy z ich najnowszymi hitami. Nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącego Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Właśnie zapowiedziano limitowaną edycję konsoli, którą spokojnie można uznać za jedną z najciekawszych dostępnych na rynku – kolorystyka konsoli utrzymana jest w bordowo-czarnym kolorze z domieszką złotego. Wygląda obłędnie i jeśli miałbym wybierać jaki model bym chciał mieć – wybrałbym ten.

Piękny ten zestaw...

Piękny ten zestaw…

Wersja ta zawierać będzie dysk 500GB (tutaj akurat należy zganić Sony, zwykła edycja posiada 1 TB wolnej przestrzeni), nowego pada (też piękny!) i oczywiście grę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Dodatkowo do zestawu dodano dodatkowy kontent do gry.

Tak wygląda zwykły zestaw

Tak wygląda zwykły zestaw

Poza tym powstanie również zestaw zawierający podstawową wersję konsoli wraz z grą. Do sprzedaży trafi 1 września, czyli wtedy kiedy odbędzie się premiera gry. Cena nie jest znana. Konsola dostępna będzie w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Trochę dziwne, że nie wstrzymano się z tym do E3 2015, gdzie Sony będzie miało własną konferencję, jednak cóż – może mają tyle planów, że nie chcą marnować czasu? 🙂

Konsola i pad. Przyznać się, kto nie chciałby takiej wersji?

Konsola i pad. Przyznać się, kto nie chciałby takiej wersji?

 

Źródło, fot.: PlayStation

Podziel się ze znajomymi: