Najnowsze wieści na temat Prey

Wielu graczy z pewnością czeka na premierę najnowszego dziecka Bethesdy, która odpowiadała chociażby za obie części Dishonored czy najnowszego Dooma. Prey ma być tytułem, w którym wcielimy się w człowieka poddawanego eksperymentom naukowym, który budzi się na stacji kosmicznej opanowanej przez kosmitów, i musi walczyć o życie. Rozgrywka – tak jak w wydanym w 2006 roku pierwowzorze – będzie polegać na regularnym uszczuplaniu populacji kosmitów z perspektywy pierwszej osoby.

Nie ulega wątpliwości, że twórcy coraz rzadziej udostępniają wersje demonstracyjne swoich najnowszych produkcji – w tym wypadku jednak Arkane zdecydowało się na taki krok i posiadacze obu konsol najnowszej generacji mogą cieszyć się godzinnym demem. Niestety, zabrakło fragmentu rozgrywki dla graczów pecetowych, co może wzbudzać niepokój. Na pierwszy rzut oka Prey prezentuje się jednak nad wyraz dobrze, co możemy zobaczyć na poniższym materiale wideo.

Ale to nie koniec świeżych wiadomości dotyczących tej wyczekiwanej produkcji. Wiemy, że premiera będzie miała miejsce 5 maja, twórcy podzielili się również wymaganiami sprzętowymi. Prezentują się one następująco:

Minimalne:

procesor: Intel i5-2400 lub AMD FX-8320,

karta graficzna: GTX 660 2 GB lub AMD Radeon 7850 2 GB,

pamięć: 8 GB.

Zalecane:

procesor: Intel i7-2600K lub AMD FX-8350,

karta graficzna: GTX 970 4 GB lub AMD R9 290 4 GB,

pamięć: 16 GB.

 

Jeśli zaś chodzi o posiadaczy konsol, ci muszą przygotować około 40 gigabajtów miejsca na dysku.

 

Źródło, fot.: Prey

Podziel się ze znajomymi: