Nałożono embargo na embargo recenzji Fallouta 4

Embargo na embargo recenzji Fallouta 4 minie o godz. 19. Jeśli się pogubiliście, to już śpieszę z wyjaśnieniami – o godz. 19 największe serwisy będą mogły poinformować o tym, kiedy minie embargo na recenzje Fallouta 4 oraz podzielić się swoimi wrażeniami.

Całą sprawę nagłośnił serwis Kotaku, który opublikował na swojej stronie maila, otrzymanego od Bethesdy.

Mamy nadzieję, że dobrze bawicie się eksplorując bezdroża w Fallout 4. Wiemy, że Wasi czytelnicy chcieliby dowiedzieć się więcej o grze, więc informujemy Was, że będziecie mogli zapowiedzieć datę recenzji w piątek, 6 listopada o godzinie 10 a.m. PST (19:00 czasu polskiego). […] Embargo na wszystkie materiały z recenzji zniknie w poniedziałek, 9 listopada o godzinie 8 a.m. EST (14:00 czasu polskiego).

Naprawdę nie mogę zrozumieć sensu takiego działania. O ile embarga na recenzje mają sens (chronią przed wyciekiem informacji przed premierą, nie tworzą żadnych wyścigów o to kto pierwszy zrecenzuje), to embarga na embarga już nie zrozumiem. Co tutaj ukrywać, datę recenzji? Co następne, embargo na embargo embarga?

Fallout4_1

Dla niewtajemniczonych – embargo oznacza termin, w którym serwisy mogą opublikować recenzje jakiejś gry, którą otrzymali przedpremierowo. Premiera Fallout 4 już za 4 dni, czyli 10 listopada.

 

Źródło: Kotaku

Podziel się ze znajomymi: