Naughty Dog wydało oświadczenie w sprawie The Last of Us 2

The Last of Us był olbrzymim sukcesem – zarówno dla Sony, jak i dla Naughty Dog. Zdaniem wielu jest to jedna z najlepszych gier generacji. Produkcja doczekała się zresztą mnóstwa nagród, w tym niejednej w kategorii najlepszej gry roku. Nic więc dziwnego, że w sieci zaczęły pojawiać się plotki na temat kontynuacji tej serii. Głos w tej sprawie zajął dyrektor kreatywny Naughty Dog, Neil Druckmann, który w wywiadzie dla serwisu Official PlayStation Magazine UK zdementował plotki, jednocześnie nie przekreślając szans na to, że gra w przyszłości może powstać.

Zanim Bruce i ja przenieśliśmy się do Uncharted 4, mieliśmy burzę mózgów. Myśleliśmy na temat The Last of Us 2 z nowymi postaciami; o kontynuacji opowieści Joela i Ellie; o nowej grze w klimatach sci-fi lub fantasy. Zbudowaliśmy prototypy dla każdej z tych idei, a kiedy byliśmy blisko tego, by zdecydować się na którąś z nich, poproszono nas o pomoc przy Uncharted 4. 

 

 

Co można zatem z tej wypowiedzi wywnioskować? To, że Naughty Dog myśli już, co dalej, i zastanawia się, co zrobić po Uncharted 4. Wydaje się jednak, że przed premierą zwieńczenia przygód Drake’a, która nastąpi w marcu przyszłego roku, nie dowiemy się niczego nowego. Czy będzie to kontynuacja The Last of Us? A może zupełnie nowe IP? Co o tym sądzicie? Piszcie!

 

Źródło: GamesRadar 
Fot. PlayStation

Podziel się ze znajomymi: