Niereferencyjne modele GTX 980 Ti

Wiecie już, jak wydajny w grach jest GeForce GTX 980 Ti? Premiera najnowszego modelu z rodziny Maxwell już za dwa dni, toteż obecnie jesteśmy wręcz zasypywani informacjami na jego temat.

GTX 980 Ti zdjęcieDzisiaj mniej czytania, a więcej oglądania, bowiem partnerzy Nvidia powoli zaczynają prezentować wersje niereferencyjne GTX’a 980 Ti. Oczywiście chcemy Wam je pokazać, a z racji tego, że zdjęcia i grafiki systematycznie wypływają do sieci, to zobowiązujemy się aktualizować ten news w miarę ukazywanych nowości.
Na chwilę obecną znamy wersje autorskie od kilku znaczących producentów, takich jak ASUS, EVGA, Inno3D czy Zotac.

ASUS
Na początek nieco zagadkowo, ponieważ sami do końca nie mamy pewności czy opublikowana ostatnio grafika rzeczywiście ukazuje GTX’a 980 Ti, jednak można tak przypuszczać z racji zbliżającej się premiery oraz tajemniczości ASUSa. Prawdopodobnie jest to nowy system chłodzenia Direct CU III, który zastosowanie mógłby znaleźć właśnie na nadchodzącym modelu. Wygląda obłędnie, czyż nie?

Co jest niezwykle szybkie, zachowuje zimną krew pod ciśnieniem, jest chronione przez zbroję, a nawet nie słychać, że nadchodzi?

ASUS Direct CU III GTX 980 Ti

Tak jak się spodziewaliśmy, prezentowane wyżej cacko to GTX 980 Ti z nowym chłodzeniem Direct CU III Strix. Dodatkowo ujawniono drugą wersję, tym razem z chłodzeniem ROG Poseidon.

EVGA
EVGA, znana z wysokiej jakości swoich eleganckich produktów, przygotowała sporą ofertę, która na chwilę obecną składa się z sześciu modeli i najpewniej zostanie rozszerzona o kolejne, minimum dwa.

Wybierać będzie można spośród modeli o różnych taktowaniach i odmiennych systemach chłodzenia, wśród których nie zabrakło hybrydowego i wodnego. Są to dobrze znane układy chłodzące ACX 2.0 oraz EVGA Hybrid i EKWB Blocks.

GALAX
Swoje mlecznobiałe karty proponuje firma GALAX – modele GTX 980 Ti HOF OC oraz GTX 980 Ti HOF EX WC.

Gigabyte
Zgodnie z obietnicą, news jest aktualizowany i sukcesywnie dodajemy nowe, ciekawe propozycje. Dzisiaj do sporego już grona „niereferantów” dołącza Gigabyte GTX 980 Ti G1 Gaming. Zastosowany system chłodzenia to rzecz jasna Windforce 3X.GIGABYTE GTX 980 Ti G1 GAMING

Inno3D
Również firma Inno3D nie próżnuje i przedstawia cztery bardzo ciekawe modele o niecodziennym, oryginalnym wyglądzie. Zastosowane systemy chłodzeń to HerculeZ X3, HerculeZ X4 oraz Accelero Hybrid S. Patrząc na ich rozmiary, można spodziewać się niskich temperatur nawet w upalne dni.

MSI
Czarno-czerwona kolorystyka, symbol smoka na chłodzeniu Twin Frozr V i metalowym backplate… Przed Państwem MSI GTX 980 Ti Gaming 6G.
ZOTAC
Ponadto prezentujemy karty ZOTAC, którego produkty ostatnimi czasy cechują się świetnym stosunkiem wydajności do ceny. Systemy chłodzenia to IceStorm oraz ZOTAC Hybrid.

To by było na tyle, przynajmniej na razie, jeśli chodzi o niereferencyjne karty GTX 980 Ti. Czekamy na więcej, a Wy?

 

Źródło, fot.: VideoCardz
Fot.: WCCFtech

Podziel się ze znajomymi: