Nieskończona energia z PornHub Wankband – wearable technology inaczej

PornHub chwali się swoim nowym urządzeniem stworzonym głównie z myślą o dorosłych entuzjastach technologii i oszczędzania energii. Wankband to opaska umożliwiająca generowanie oraz magazynowanie energii elektrycznej. Jak? Wykonując szybkie ruchy nadgarstkiem.

„Kochaj planetę, kochając samego siebie!”, tak swój nowy gadżet reklamuję PornHub – serwis z filmami dla dorosłych, który już nieraz okazywał swoje specyficzne podejście marketingowe i zainteresowanie branżą technologiczną.  Teraz idąc śladem gigantów technologicznych prezentuje swoją wersję ubieranej technologii.

Łatwo się domyśleć z myślą o jakiej czynności zostało zaprojektowane urządzenie, ale przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie by używać go przy codziennym bieganiu czy nawet ubijaniu masła. Energia kinetyczna wytworzona podczas noszenia tejże opaski zamieniana jest na energię elektryczną, a urządzenie, niczym powerbank, zachowuje ją w sobie. Potem, jak w zwykłej ładowarce, podłączamy rozładowane urządzenie przez USB i cieszymy się ekologiczną energią. Działaniu opaski możemy się dokładniej przyjrzeć oglądając promocyjny film (bezpieczny dla osób niepełnoletnich):

Jeśli dotychczas nie daliście się zainteresować produktem to może przekona Was fakt że Pornhub planuje nagradzać dodatkowymi punktami użytkowników swoich opasek, takowe można by potem wymienić na konto premium w serwisie.

Gadżet ma duże szanse by odnieść sukces na rynku technologicznym, tym bardziej że sam serwis codziennie odwiedza 41 milionów osób. Oczywiście nie jest to pierwszy taki pomysł, ładowarki kinetyczne były prezentowane już wiele razy, ale żaden projekt nie był okraszony tak dobrą kampanią reklamową i proponowany przez tak znaną firmę. PornHub nie potrzebuje reklamy, ale nawet jak nie dojdzie do sprzedaży to zostanie dobrze zapamiętany w kręgach maniaków nowych technologii.

 

Źródło, fot.: PornHub

 

Podziel się ze znajomymi: