Niezbędne narzędzia pod ręką? Leatherman Tread nadchodzi!

Nowy gadżet wearable zawitał na mieście? Otóż tak, poznajcie Leatherman Tread!.
Jest to bransoletka, która właściwie stanowi, aż 25 narzędzi w jednym! Firma Leatherman zapowiada również taką samą bransoletę, lecz w formie przeznaczonej do zegarka, tak nabywcy tego gadżetu będą mieć przy sobie mały warsztat.leatherman-tread

To nowe urządzenie zostało stworzone z odpornego na korozję metalu, w skład którego wchodzą takie narzędzia jak: klucze, nożyki, otwieracze czy śrubokręty i wiele innych.

Producent udostępnia możliwość konfiguracji zestawu 25-ciu narzędzi pod własne upodobania. Niestety, nie wiadomo jeszcze czy wspomniana powyżej bransoleta do zegarka będzie dostępna osobno, gdyż dopiero na jesieni tego roku pojawi się cały komplet (zegarek wyposażony w niezbędnik małego majsterkowicza). Urządzenie ma posiadać szwajcarski mechanizm kwarcowy, co może sugerować, że będzie to naprawdę porządna konstrukcja, która wyraźnie odchudzi portfele potencjalnych klientów. Całość zostanie zamknięta w odpornej na zarysowania obudowie.

Ceny przedstawiają się następująco:
– bransoletka w kolorze srebrnym to wydatek 150 dolarów, natomiast czarnej to już 200 dolarów;
– zegarek będzie również dostępny w tych samych kolorach co bransoleta i kosztować będzie odpowiednio 500 dolarów w wersji srebrnej oraz 600 dolarów w kolorze czarnym.

 

Źródło, fot.: digitaltrends.com

Podziel się ze znajomymi: