No Man's Sky z datą premiery. Znamy zawartość edycji kolekcjonerskich

Czyżby w końcu zbliżała się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat? Hello Games ogłosiło, że No Man’s Sky, czyli ich najnowszy kosmiczny sandbox, premierę będzie miał 22 czerwca. Dzień wcześniej odbędzie się premiera na terenie Ameryki Północnej, a gracze z Wielkiej Brytanii zagrać będą mogli dopiero 24 czerwca. Gra trafi na konsolę PlayStation 4 oraz na komputery osobiste.

 

Zapowiedziano również, jak wyglądać będą różne edycje gry. W przypadku PlayStation 4 cyfrową wersję standardową zakupić można w cenie 249 zł (cena według PlayStation Store). Edycja limitowana z kolei poza podstawową wersją gry zawierać będzie również steelbooka, album z grafikami koncepcyjnymi, komiks, bonus startowy oraz dynamiczne tło dla okna konsoli, a jej cena ma oscylować w granicy 80 dolarów.

No Man's Sky PS4

W przypadku pecetowców znamy jedynie cenę, jaką zaoferuje kilka największych sklepów m.in. Steam, GOG i Humble Store, a w chwili obecnej wynosi ona 59,99 euro. Biorąc jednak pod uwagę, że oficjalne ceny gier mają niewiele wspólnego z prawdziwą ceną gry na komputery, można spodziewać się lekkiej obniżki. Jeśli z kolei interesuje Was edycja kolekcjonerska, to wydać będziecie musieli 150 dolarów i liczyć na łut szczęścia, bowiem do sprzedaży trafi zaledwie 10 tysięcy egzemplarzy. Wygląda jednak znakomicie i jeśli uda Wam się ją zgarnąć, to będziecie mogli się delektować figurką statku w skali 1:35, przypinką podróżnika, zestawem naklejek i niespodzianką, której twórcy jeszcze nie chcą publikować.

No Man's Sky PC

Czy tylko ja jaram się jak pilot, którego statek dopiero co wleciał w gwiazdę?

 

Źródło, fot.: No Man’s Sky

 

Podziel się ze znajomymi: