Nowa mapa, tryb gry oraz bronie i pojazdy w Dying Light

Po wielkim sukcesie swojego najnowszego dzieła, Techland nie spoczywa na laurach. W nadchodzącej aktualizacji możemy spodziewać się wielu nowości.

Najnowsza gra polskiego studia odniosła niemały sukces w Polsce oraz za granicą, chwalona jest między innymi za dopracowany, otwarty świat, mnogość zadań pobocznych czy za dreszcz emocji, którego dostarcza każda noc. Twórcy jednak nie poprzestają na wydaniu gry – oprócz naprawiania zgłaszanych przez graczy błędów, pracują nad dodatkowym materiałem. To co pojawi się w grze już niedługo, prawdopodobnie dostarczy kolejne godziny pełne zabawy.

W powyższym materiale wideo łatwo możemy zobaczyć, co nowego prawdopodobnie pojawi się w Dying Light. Oczywiście najbardziej rzucającą się w oczy rzeczą jest buggy – pierwszy w grze pojazd, którego będziemy mogli swobodnie używać. Można by pomyśleć, że to słaby pomysł. Obecna lokacja na pewno nadaję się do skakania po dachach, ale nie autem! Na szczęście, ta kwestia została przemyślana przez ekipę Techlandu. Razem z buggy dodana zostanie nowa mapa, jak możemy wnioskować po obejrzeniu filmu będzie to stadion piłkarski – a to oznacza naprawdę dużo przestrzeni do rozjeżdżania żywych trupów! Oprócz tego, możemy spodziewać się nowej broni – łuk i strzały z pewnością ułatwią ciche pozbycie się wroga. Fani parkoura będą mogli cieszyć się nowym trybem gry – w materiale zauważyć możemy coś przypominającego rodzaj biegu na czas. A wszystkich tych rzeczy będziecie mogli doświadczyć ubrani w nowy strój (bo te też zostaną dodane) i grając na zapowiedzianym już większym poziomie trudności!

Niestety, nie wiemy, które z wspomnianych ulepszeń zostaną zaimplementowane w formie darmowej aktualizacji, a które dostępne będą w płatnym DLC.

 

Źródło: YouTube,
Fot. Techland

Podziel się ze znajomymi: