Nowy Deus Ex zapowiedziany

GameInformer informuje, że w ich najnowszym, majowym magazynie znajdzie się obszerna zapowiedź najnowszego Deus Ex: Manking Divided. Już teraz postanowili opublikować trochę informacji.

Fabuła gry rozpocznie się w 2029 roku, czyli dwa lata po wydarzeniach z Deus Ex: Human Revolution. Ponownie wcielimy się w Adama Jensena, agenta, który ściga terrorystów korzystających z biomechanicznych modyfikacji. W stosunku do poprzedniej części, pojawi się dużo usprawnień. Jensen otrzyma nowy strój, który pozwoli mu skanować wrogów w poszukiwaniu amunicji i elektroniki. Nasz protagonista otrzyma również zdolność zdalnego hakowania urządzeń, wyrzucania swojego ostrza z dystansu, a także ochraniania się z niezniszczalną nano-tarczą. W grze będziemy mieli wpływ na wiele wydarzeń. W zależności od tego, jakie decyzje będziemy podejmować, gra będzie reagować inaczej. Nie znamy daty premiery, jednak wiemy, że gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Screeny z gry:

Opublikowano również krótki filmik na YouTube, dzięki któremu możemy dowiedzieć się co nieco i zobaczyć, jak wygląda gra:

 

Źródło: GameInformer,
Fot. kanobu

Podziel się ze znajomymi: