Nowy epicki trailer Wiedźmina 3: Dziki Gon właśnie zadebiutował

Mimo, że premiera gry Wiedźmina 3: Dziki Gon jest już za nami od dłuższego czasu, to zachwyty nad nią wciąż nie słabną. Producent zdecydował się wydać trailer zatytułowany Wiedźmin 3: Dziki Gon – epicki zwiastun.

wiedźmin-3-dziki-gon

Mimo, że tego typu materiały powstają przed primerą gry z myślą o jej kampanii marketingowej, tym razem zdecydowano się postąpić zgoła inaczej. CDP bowiem na fali nagród jakie „Wiesiek” zdobył podczas Golden Joystick Awards, wydał w sieci materiał mający pokazać jego epickość. Posunięcie to bez wątpienia ma też drugie dno, którym jest chęć przypomnienia światu o grze oraz zachęcenie osób, które nie doświadczyły tej przygody, aby sięgnęły po ten tytuł. W samym wideo znajduje się także informacja o ilości zdobytych nagród, a tych jest nie mało, bo przeszło 250.

Jeśli zatem nie mieliście przyjemności wcielić się rolę Geralta i zaznać wiedźmińskiej przygody w trzecim wydaniu, to my z czystym sumieniem gorąco Was do tego namawiamy, gdybyście dalej mieli wątpliwości – zapoznajcie się z materiałem wideo.

 

Źródło, fot.: gamespot

Podziel się ze znajomymi: