Odświeżone Worms World Party wkrótce trafią na rynek

Ostatnio w branży gier komputerowych panuje moda na odświeżanie kolejnych produkcji przez poprawianie oraz dostosowywanie ich grafiki do czasów obecnych. Tym razem mamy dobrą wiadomość dla fanów kultowej już serii gier o wojowniczych robakach, czyli popularnych Wormsach.

worm-world-party-featured

Zadania tego podjęło się brytyjskie studio Team17 znane z produkcji takich gier, jak The Escapists czy Flockers. Worms World Party, bo właśnie ten epizod zostanie poddany remasterowaniu, ma się pojawić już 8 lipca. Całość zostanie okraszona teksturami wysokiej jakości w rozdzielczości 1080p, poprawionymi efektami dźwiękowymi, rozszerzonym wsparciem dla kontrolerów, czy wreszcie zapisami stanu gry w chmurze. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż całość ma działać płynnie w stałych 60 fps.

Angielscy deweloperzy nie tylko poprawię grafikę, ale także wzbogacą rozgrywkę o nowe tryby – oprócz standardowego single-player będzie możliwość zagrania ze znajomymi przez sieć lokalną lub internet, zostanie też dodanych 20 nowych misji do przejść w trybie kooperacji.

Worms World Party Remastered będą dostępne na platformie Steam oraz GOG w cenie 11 funtów, 15 dolarów lub 13 euro.

Zwiastun Worms World Party Remastered:

 

Źródło, fot.: GAMESKINNY

Podziel się ze znajomymi: