Oficjalny start Metal Gear Online na PC

MGO2

Nie ulega wątpliwości, że najnowsza odsłona kultowego Metal Gear Solid została przyjęta bardzo ciepło, zarówno przez fanów marki, jaki i przez nowych graczy.

Konami po zakończonych beta-testach zdecydowało się oficjalnie wprowadzić Metal Gear Online na platformę PC. Do tej pory produkcja była dostępna tylko na konsolach od października zeszłego roku. Mimo takiego opóźnienia japoński producent zapowiedział, że prace będą toczyły się dalej, a kontentu w grze nie powinno zabraknąć.

metal_gear_online

Czym zatem jest Metal Gear Online? To nic innego jak modyfikacja do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, w którą jakiś czas temu można było zagrać w ramach beta-testów. Mimo okresu testowego, wraz z wprowadzeniem oficjalnej stabilnej wersji, producent nie ustrzegł się kilku błędów znanych z bety. MGO dalej ma od czasu do czasu problem ze znalezieniem dla nas gry, aplikacja potrafi się także wyłączyć w trakcie rozgrywki bez żadnej wyraźniej przyczyny.

W ramach rekompensaty za oczekiwanie dla komputerowych graczy przewidziano swego rodzaju bonus: otóż każdy, kto rozegra chociaż jeden mecz w dniach 19–26 stycznia, otrzyma 3000 GP (Gear Points) na wydanie. Dzięki temu będziemy mogli dostosować odpowiednio wygląd swojej postaci według swojego widzimisię.

 

Źródło, fot.: steamcommunity

Podziel się ze znajomymi: