OnePlus 3 – zdjęcie prasowe i specyfikacja

Choć mówiono, że na informację o OnePlus 3 będziemy musieli czekać jeszcze miesiąc, to już dziś możemy się czegoś o nim dowiedzieć. Wszystko dzięki Evanowi „evleaks” Blassowi, który po raz kolejny publikuje wycieki.

Kolejny OnePlus to jak zwykle świetna specyfikacja i (niestety lub stety) dość duży ekran. Ten w najnowszym modelu ma mieć 5,5 cala, 1080 × 1920 pikseli rozdzielczości natywnej i, co ciekawe, ma być AMOLED-em. Dodatkowo na pokładzie znajdziemy układ Qualcomm Snapdragon 820 (SoC) i 6 gigabajtów pamięci RAM. Całość konstrukcji rzekomo zasilana będzie akumulatorem o pojemności 3000 mAh i zamknięta w metalowej obudowie mocno przypominającej te, które znamy z HTC.

OnePlus3 leak

Evan Blass widocznie zepsuł niespodziankę, bo jeden ze współzałożycieli OnePlus, Carl Pei, potwierdził, że smartfon rzeczywiście pojawi się w okolicach końca pierwszej połowy 2016 roku. Niecierpliwi nie muszą się martwić, więcej informacji z pewnością pojawi się chwilę przed premierą, by jeszcze bardziej podnieść hype na nowe urządzenie firmy.

 

źródło, fot.: neowin

Podziel się ze znajomymi: