OnePlus Two – topowa konfiguracja, ekran jak u poprzednika

Telefonu OnePlus One nikomu przedstawiać nie trzeba. Urządzenie istnieje na rynku już jakiś czas, a ci, którzy go nie kupili z pewnością czekają na nowy model.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Chińczycy szykują następcę “jedynki”. Plotki, jakie rozeszły się w sieci donoszą, jakoby telefon miał zachować ekran o przekątnej 5,5 cala (wcześniej przypuszczono, że będzie on mniejszy – 4,7 cala), a zwiększeniu ma ulec rozdzielczość do poziomu 2K (1440 x 2560 px).

OnePlus-Two-concepts

Wedle przecieków, we wnętrzu urządzenia pracować będzie potężny procesor Snapdragon 810 wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Telefon posiadać będzie system operacyjny Android w wersji 5.0, który zostanie zapewne zmodyfikowany przez producenta.

Na plus zasługuje tutaj też bateria, której pojemność ma zostać zwiększona do 3300 mAh, co powinno poprawić czas pracy smartfona. Zaboleć może prawdopodobna podwyżka ceny urządzenia, która ma wynieść 2699 yuanów, czyli ok. 1630 zł. OnePlus Two, wedle oficjalnej zapowiedzi chińskiej firmy, ukaże się na rynku w drugim kwartale bieżącego roku. Czekacie na tego „potworka”?

 

Źródło: gizchina.com
Fot.: i-cdn.phonearena.com

Podziel się ze znajomymi: