Otwarte testy Star Wars: Battlefront w październiku

Jeśli czekacie na Star Wars: Battlefront lub zastanawiacie się nad zakupem, to mamy dla Was dobrą wiadomość – DICE poinformowało, że w październiku odbędą się otwarte beta testy gry. Beta trafi na PC oraz na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Szczęśliwcy mogli brać już udział w zamkniętych testach gry, a sama gra była dostępna na wybranych stanowiskach podczas targów gamescom, które w dniach 4-6 sierpnia odbyły się w Kolonii. Tym razem jednak testy będą otwarte dla każdego, kto się do nich zgłosi. Zapisy wystartują w najbliższym czasie na oficjalnej stronie gry.

Do testów udostępniony będzie tryb Walker Assault na mapie Hoth, gdzie zmieści się do 40 graczy. Będziemy mogli wypróbować zarówno strzelanie, chodzenie AT-AT, jak i grę Darthem Vaderem i Lukem Skywalkerem. Będzie można sprawdzić również tryb przetrwania na mapie Tatooine, w którym naszym zadaniem będzie odpieranie fal ataków. Poza tym poinformowano, że dostępny będzie jeszcze jeden tryb – Drop Zone. Szczegóły mamy poznać na dniach.

Gra na konsolach nie będzie miała przeglądarki serwerów. Pewien użytkownik Reddita zapytał, czy w grze dostępna będzie ona dostępna, na co jeden z twórców odpowiedział, że nie. Dowiedzieliśmy się, że do dyspozycji graczy będzie system wyszukiwania meczy bazujący na ich umiejętnościach. Nie wiadomo, czy pojawi się on również na pecetach.

Premiera Star Wars: Battlefront 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

 

Źródła: StarWars, Reddit
Fot. StarWars

Podziel się ze znajomymi: