Owiana tajemnicą nowa płyta główna X99 Taichi od AsRock

asrock-saml-logo

Nie jest tajemnicą, że lada dzień swoją oficjalną premierę będą miały procesory Intel Broadwell-E, czyli nowe topowe konstrukcje przeznaczone na podstawkę 2011-3. Producenci płyt głównych nie tylko zabrali się za aktualizacje biosów swoich obecnych modeli płyt głównych, ale także postanowili zaprezentować nowe produkty.

Dzisiaj w sieci pojawiła się niezwykle intrygująca zapowiedź płyty głównej od firmy AsRock o tajemniczej nazwie X99 Taichi.

Sam film tak naprawdę mówi nam niewiele, lecz spekulacji na temat linii produktów Taichi, której owa płyta miałaby być debiutanckim przedstawicielem, jest kilka. Pierwsza myśl, jaka się nasuwa po obejrzeniu powyższego filmu, to odporność na wodę i, o ile wydawać może się to dziwne, to nie pierwsza tego typu konstytucja Tajwańskiego producenta. Prekursorem była powiem Z87 OC Formula. Domyślamy się, że producent zdecyduje się także na dość agresywną stylistykę, która powinna przykuć uwagę moderów i entuzjastów, co się tyczy zaś samej kolorystki, to pierwszym skojarzeniem jest czerń i biel, gdyż na to wskazuje czarno-biały znak yin i yang na końcu filmu.

Więcej szczegółów na temat płyty głównej AsRock X99 Taichi poznamy na zbliżających się targach COMPUTEX 2016.

 

Źródło, fot.: Facebook AsRock

Podziel się ze znajomymi: